18. Kraški tek - mladina |
Povir, 14.9.2013 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | ŠD Brinj Povir | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Kocjan Matej | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 79 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2006 in mlajše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Kalanj Nena | 2006 | TK Kobarid | 00:00:55.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Sardoč Miša | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 00:00:57.1 | 00:01.5 | 35 |
3 | Ivančič Evita | 2007 | TK Kobarid | 00:00:59.2 | 00:03.6 | 31 |
4 | Uršič Nika | 2006 | TK Kobarid | 00:01:00.2 | 00:04.6 | 28 |
5 | Kopatin Sara | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:03.8 | 00:08.2 | 26 |
6 | Leban Katja | 2007 | AD Posočje | 00:01:08.5 | 00:12.9 | 25 |
7 | Tavčar Nika | 2007 | Povir | 00:01:13.2 | 00:17.6 | 24 |
8 | Breščak Žana | 2007 | Potoče | 00:01:16.8 | 00:21.2 | 23 |
9 | Jevšček Nika | 2007 | AD Nova Aurora Koper | 00:01:19.3 | 00:23.7 | 22 |
10 | Tušar Urša | 2008 | TK Kobarid | 00:01:23.6 | 00:28.0 | 21 |
11 | Sardoč Pika | 2009 | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:25.0 | 00:29.4 | 20 |
12 | Žgur Neli | 2010 | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:36.3 | 00:40.7 | 19 |
13 | Furlan Gaja | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:39.2 | 00:43.6 | 18 |
Deklice B (letnik 2005) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Domevšček Lia | 2005 | TK Kobarid | 00:02:22.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Uljan Nina | 2005 | TD Bistrc | 00:02:23.5 | 00:01.5 | 35 |
3 | Leban Marta Maria | 2005 | Posočje | 00:02:24.5 | 00:02.5 | 31 |
4 | Tušar Ariana | 2005 | TK Kobarid | 00:02:30.5 | 00:08.5 | 28 |
Deklice C (letnik 2004) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Rogič Lana | 2004 | AKK | 00:02:09.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Sovdat Žana | 2004 | Posočje | 00:02:11.0 | 00:01.2 | 35 |
3 | Žagar Tia | 2004 | TD Bovec | 00:02:12.6 | 00:02.8 | 31 |
4 | Rutar Sara | 2004 | Posočje | 00:02:26.6 | 00:16.8 | 28 |
Deklice D (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Žgajnar Eva | 2003 | TD Bovec | 00:02:22.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Furlan Sara | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 00:02:31.2 | 00:08.7 | 35 |
Deklice F (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Klasič Petra | 2001 | OŠ Cerkno | 00:04:39.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Ipavec Kristina | 2001 | OŠ Cerkno | 00:05:10.0 | 00:30.7 | 35 |
3 | Manfreda Dea | 2001 | TK Kobarid | 00:05:30.4 | 00:51.1 | 31 |
4 | Zlatoper Lara | 2001 | OŠ Cerkno | 00:05:46.9 | 01:07.6 | 28 |
5 | Bogataj Neja | 2001 | OŠ Cerkno | 00:06:04.8 | 01:25.5 | 26 |
Deklice G (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Bozja Nika | 2000 | 00:04:57.4 | 00:00.0 | 40 |
Deklice H (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Kerkoč Manca | 1999 | TD Burja Vipava | 00:04:44.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Grahovič Amina | 1999 | TD Bovec | 00:05:05.5 | 00:21.3 | 35 |
3 | Rutar Katja | 1999 | Posočje | 00:05:12.2 | 00:28.0 | 31 |
Deklice I (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Kmetec Niki | 1998 | AK Koper | 00:04:31.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Gregorčič Tinkara | 1998 | Posočje | 00:04:35.6 | 00:04.5 | 35 |
3 | Rutar Klara | 1998 | Posočje | 00:05:04.6 | 00:33.5 | 31 |
Dečki A (letnik 2006 in mlajši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Kopatin Rok | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 00:00:53.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Skočir Anej | 2006 | TK Kobarid | 00:00:56.4 | 00:02.9 | 35 |
3 | Žgur Mark | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 00:00:56.9 | 00:03.4 | 31 |
4 | Poljšak Jan | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 00:00:57.6 | 00:04.1 | 28 |
5 | Skralovnik Tenej | 2006 | OŠ Sežana | 00:01:03.3 | 00:09.8 | 26 |
6 | Žagar Matic | 2007 | TD Bovec | 00:01:07.6 | 00:14.1 | 25 |
7 | Maver Matevž | 2008 | AK Pivka | 00:01:09.2 | 00:15.7 | 24 |
8 | Skočir Žan | 2008 | TK Kobarid | 00:01:11.3 | 00:17.8 | 23 |
9 | Kocjan Brin | 2008 | Povir | 00:01:19.9 | 00:26.4 | 22 |
10 | Rebec Vid | 2008 | Povir | 00:01:21.2 | 00:27.7 | 21 |
11 | Lozej Matic | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:22.3 | 00:28.8 | 20 |
12 | Bajc Žan | 2010 | Vrtec Krško | 00:03:46.4 | 02:52.9 | 19 |
Dečki B (letnik 2005) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Žgajnar Tim | 2005 | TD Bovec | 00:02:09.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Bajc Tomi | 2005 | Hop2 Krško | 00:02:09.5 | 00:00.4 | 35 |
3 | Žgur Jan | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 00:02:12.9 | 00:03.8 | 31 |
4 | Leban Jaka | 2005 | Posočje | 00:02:28.1 | 00:19.0 | 28 |
5 | Laharnar Teo | 2005 | Posočje | 00:02:33.2 | 00:24.1 | 26 |
6 | Peternelj Luka | 2005 | OŠ Cerkno | 00:02:39.2 | 00:30.1 | 25 |
7 | Lozej Jakob | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 00:02:40.9 | 00:31.8 | 24 |
8 | Ivančič Ožbej | 2005 | TK Kobarid | 00:02:45.2 | 00:36.1 | 23 |
9 | Kocjan Ruj | 2005 | Povir | 00:03:00.6 | 00:51.5 | 22 |
Dečki C (letnik 2004) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Kopatin Jan Franc | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 00:02:09.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rutar Tomaž | 2004 | Posočje | 00:02:21.2 | 00:11.8 | 35 |
Dečki D (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Poženel Natan Maj | 2003 | Posočje | 00:02:07.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žagar Nejc | 2003 | TD Bovec | 00:02:09.9 | 00:02.4 | 35 |
3 | Miklavčič Matija | 2003 | Posočje | 00:02:13.1 | 00:05.6 | 31 |
4 | Klasič Blaž | 2003 | OŠ Cerkno | 00:02:14.6 | 00:07.1 | 28 |
5 | Gombač Rok | 2003 | AK Sežana | 00:02:19.9 | 00:12.4 | 26 |
6 | Maver Matija | 2003 | AK Pivka | 00:02:26.7 | 00:19.2 | 25 |
7 | Luin Matija | 2003 | Matavun | 00:02:36.4 | 00:28.9 | 24 |
Dečki E (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Tavčar Aljaž | 2002 | OŠ Bogomirja Magajne Divača | 00:02:10.5 | 00:00.0 | 40 |
Dečki F (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Rojc Miha | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 00:04:32.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Florjanjančič Vanč | 2001 | OŠ Cerkno | 00:04:46.9 | 00:14.3 | 35 |
3 | Gaberšek Luka | 2001 | TK Kobarid | 00:05:02.3 | 00:29.7 | 31 |
4 | Udir Maks | 2001 | OŠ Cerkno | 00:06:38.7 | 02:06.1 | 28 |
Dečki G (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Drol Luka | 2000 | Posočje | 00:04:14.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Pašič Denis | 2000 | AK Pivka | 00:04:31.2 | 00:16.5 | 35 |
3 | Nagode Matjaž | 2000 | ŠD Hotedršica | 00:05:23.7 | 01:09.0 | 31 |
4 | Lukan Urh | 2000 | ŠD Hotedršica | 00:05:25.1 | 01:10.4 | 28 |
Dečki H (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Jevšček Jernej | 1999 | AD Nova Aurora Koper | 00:04:02.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Pirih Vine | 1999 | Posočje | 00:04:17.7 | 00:14.9 | 35 |
3 | Mavroz Matevž | 1999 | SD Hotedršica | 00:04:32.1 | 00:29.3 | 31 |
4 | Moroz Gašper | 1999 | ŠD Hotedršica | 00:05:20.8 | 01:18.0 | 28 |
5 | Dolinar Beno | 1999 | ŠD Hotedršica | 00:05:24.4 | 01:21.6 | 26 |